Драге колегинице и колеге,
Данас обиљежавамо пет година од оснивања Друштва учитеља Републике Српске.
Овај јубилеј је резултат заједничког труда, подршке и повјерења које смо градили свих ових година.
Хвала вам што сте својим знањем, искуством и вољом допринијели да Друштво буде оно што данас јесте – простор сарадње, размјене идеја и оснаживања учитеља.
Поносни смо на свако окупљање, сваки пројекат и сваку иницијативу коју смо заједно спровели.
Ваша активност и спремност да допринесете заједници дају смисао постојању Друштва.
Ово је наш заједнички успјех.
Идемо даље – са истим циљем и још више снаге.
Хвала вам што постојите уз Друштво.
С поштовањем.
Предсједништво
Друштва учитеља Републике Српске