Данас је у просторијама Филозофског факултета у Бањој Луци, у организацији Друштва учитеља Републике Српске, одржано стручно усавршавање водитеља продуженог боравка.
Два препуна амфитеатра најбоље свједоче о посвећености и великом интересовању наших колега за стручно усавршавање. Догађају је присуствовало око 150 учесника.
Предавачи су били мр Немања Вукановић, са темом „Улога водитеља у стварању позитивне климе у продуженом боравку“ и мср Ивана Вуковић, са темом „Улога водитеља продуженог боравка у развоју социоемоционалних и језичко-комуникацијских вјештина“.
Увјерени смо да су водитељи продуженог боравка понијели квалитетна знања која ће успјешно примјењивати у свом свакодневном раду.


